מרכז שיקום פרטי

עברת ניתוח אורתופודי? אירוע מוחי? שפוז ממושך? אין צורך להתאשפז במוסד שיקומי. הצוות שלנו בראשות רופא מומחה בשיקום – יגיע לביתך ויענק לך טיפול שיקומי מלא. אנחנו כאן עבורך בזמינות מיידית!

נשמח להיות בקשר

שיקום היא אחת מהפעולות הבסיסיות ביותר אשר נדרשות על מנת להחזיר את חייו של אדם מסוים אל השגרה. שיקום יכול להגיע לאחר תאונה או לאחר מחלה שפגעה ביכולת מסוימת של אדם, יכולת שאותה הוא צריך לסגל לעצמו בשנית. ברוב המקרים השיקום הראשוני מתקיים במחלקה שאליה מגיע המטופל, אך כאשר ישנו שיפור במצבו של המטופל והוא יוצא מכלל סכנה – בגלל אילוצי מקום אין אפשרות להחזיק אותו יותר במחלקה באופן קבוע ויומיומי.

מהסיבה הזאת ישנה אפשרות להגיע אל שיקום יום, מדובר על שיקום שמתקיים בבית החולים אך משעות הבוקר עד שעות הצהריים. במהלך שיקום יום מקבל המטופל את כל הטיפולים אותם הוא צריך על מנת להחזיר את חייו בחזרה למסלולם התקין – וכך בעצם הוא לא נפגע מהמצב שבו לא ניתן להחזיק אותו במחלקה. שיקום יום יכול להתקיים במרכזי שיקום שונים אשר פרוסים בכל רחבי הארץ או אפילו בבתי החולים השונים שגם הם מספקים את האופציה הזאת.

הדבר הראשון שאתם צריכים לדאוג לו זה כמובן לכל ההתחייבות הכספיות שלכם, שכן הן לב ליבו של כל העסק. שיקום יום לא מתבצע בחינם מן הסתם, ואתם תדרשו להביא התחייבות כספיות או להצטייד בטופס 17 על מנת שקופת החולים תהיה מחויבת לשלם את העלויות במקומכם. במצב שבו לא תגיעו מוכנים, לא תוכלו להתחיל את השיקום – וחשוב לזכור כי כל יום שבו לא מתבצע שיקום הוא יום קריטי אשר יכול לסייע בחזרה מלאה לשגרה.

דבר נוסף הוא המקום שבו יתבצע אותו שיקום יום. כיום ישנם לא מעט מקומות אשר הוקמו על מנת לספק שיקומי יום למטופלים מכל הסוגים, ומכאן היכולת שלכם לבחור את המקום שבו יתבצע השיקום היא קריטית. לכן באפשרותכם לערוך סיור במקומות השונים על מנת להבין היכן תוכלו לספק למטופל את התנאים הטובים ביותר שבאמצעותם הוא יוכל לחזור לשגרה. אין דבר יותר חשוב מאשר בחירת המקום של שיקום יום, לכן אל תבחרו באופציה הראשונה שמזדמנת אליכם.

שיקום הדדי

אצל הטובים ביותר

שיקום נגיש 

השאירו פרטים עכשיו לקבלת